Ideal Tour
>
Země
>
Nizozemí
>
Jarní Benelux a květinový park Keukenhof

Jarní Benelux a květinový park Keukenhof

0
Květinové korso
Bruggy
Bruggy
Bruggy

Gent - Bruggy - Delft - Haag - Keukenhof - Zaanse Schans - Amsterdam


Ubytování: hotel
Ubytování je zajištěno v hotelech ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Strava: vlastní

Doprava: autokarem
Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Plzeň, Brno, Svitavy, Litomyšl, V.Mýto, Holice (Chrudim), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy
Délka: 5 dní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel
Stravování: vlastní
Cena od: 6 590

Zájezd na mapě

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena obsahuje

 • 2 ubytování
 • 2 snídaně
 • dopravu luxusním autokarem
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • Muzeum Van Gogh - nutná rezervace v CK mininálně 1 měsíc před odjezdem.
 • vstupy, místní doprava, pobytové taxy, fakultativní služby cca 70 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu (příplatek: 170 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 1900 Kč)
 • svoz Olomouc (příplatek: 250 Kč)
 • svoz Hranice, Frýdek Místek, Nový Jičín, Ostrava (příplatek: 500 Kč)

Slevy

 • stálý klient (sleva: -132 Kč)

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR ve večerních hodinách.
2. den:Ráno návštěva vlámského města Gent, které bylo ve středověku považováno za konkurenta Paříže, historické jádro, malebné nábřeží Graslei, úžasně zachované cechovní domy, Korenmarkt, dominanta města Belfort. Kolem poledne příjezd do „Benátek severu“, romantických Brugg. Prohlídka středověkého města, historické jádro na ostrově (UNESCO), náměstí Burg s radnicí Stadhuis, náměstí Markt, hlavní náměstí a tržiště města, zvonice, bazilika Svaté Krve, gotický kostel Panny Marie - Michelangelovo sousoší Madony s dítětem vytvořené z bílého mramoru, tzv. Bruggská madona. Fakult. projížďka lodí po kanálech, individuální volno, kde na nás na každé ulici čeká prodejna s krajkami a vyhlášené belgické pralinky a pivo. Odjezd na ubytování.
3. den:Dopoledne navštívíme město Delft , prohlídka, historické centrum, kostely Oude Kerk a Nieuwe Kerk, renesanční a gotické štítové domy aj., pokračujeme k prohlídce sídelního města nizozemské vlády Haag , staré město, mj. Binnenhof, Mauritshuis. Odpoledne světově proslulý a nejslavnější květinový park Holandska Keukenhof , kde každý rok na 32 ha vykvete kolem 6 milionů cibulovin, hlavně tulipánů, narcisů a hyacintů. Právě v dubnu bude vše v plném květu.
4. den:Ráno prohlídka obydleného skanzenu s dřevěnými domy, větrnými mlýny, tradičními kroji v Zaanse Schans s ukázkou výroby dřeváků, sýrů. Zbytek dne strávíme v korunovačním městě Amsterdam , náměstí Dam, Královský palác, malé uličky s krámky, květinový trh, brusírny diamantů, fakult. Muzeum Vincenta van Gogha (muzeum schraňuje většinu Van Goghových prací) nebo Rijksmuseum (největší státní muzeum v Nizozemsku s kolekcí nizozemských mistrů), fakult. projížďka lodí po kanálech. Večer odjezd do ČR.
5. den:Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.

Podobné zájezdy

Panorama

Délka: 12 dní
Strava: all inclusive
Doprava: autokarem
Termíny: od 02.07.2018
Detail zájezdu

TOPlist