Bulharsko - pobyt u moře s výlety

Primorsko, Burgas, Nesebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash, Atanasovo jezero, folklórní večer

Ubytování: hotel

Ubytování je zajištěno v Primorsku v hotelu nedaleko pláže ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, balkonem, klimatizací, TV a WI-FI zdarma. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.

Stravování: polopenze

Polopenze – snídaně a večeře

Doprava: kombinovaná

tam autokarem
Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Opava, Havířov, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc

zpět letecky
Praha, Brno, Ostrava dle výběru

Typ zájezdu:
Délka: 14 dní
Doprava: kombinovaná
Ubytování: hotel
Stravování: polopenze
Cena od: 13 990 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena obsahuje

 • 12 ubytování
 • 12 polopenzí
 • doprava luxusním autokarem do Primorska
 • leteckou přepravu z Burgasu do Prahy, Brna, Ostravy dle výběru
 • letištní taxy a poplatky, transfer z hotelu
 • výlety dle programu
 • dopravu autokarem dle programu
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • Fakultativní služby a výlety, pobytové taxy, vstupy cca 90 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 80% maximálně 12500 Kč (příplatek: 470 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 3600 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách.
2. den: Příjezd do Primorska v ranních hodinách, ubytování, volný program, možnost koupání, procházka po letovisku s průvodcem, večeře.
3. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet do Istanbulu v ceně. Istanbul - největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asií s úžasnými památkami - Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Fakultativně plavbě lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd. Nutný cestovní pas
4. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
5. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů v ceně Nestinarský večer - večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře o 4 chodech - aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, desert a neomezená konzumace vína.
6. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
7. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet do Sozopolu v ceně. Sozopol historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem Sv. Jiřího, který uchovává ostatky Svatého Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek.
8. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
9. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet v ceně Nesebr - Starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě.
10. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
11. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet Burgaská jezera v ceně. Burgaská jezera s možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus, psychické potíže atd.
12. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
13. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet Beglik Tash – thrácká pohanská svatyně z období 1500 – 400 let před n.l. v ceně. Další široká nabídka fakultativních výletu na místě Edirne, Varna, Veliko Tarnovo, Veleka, Safary džípem, rybí piknik atd.
14. den: Snídaně, transfer na letiště do Burgasu a odlet do ČR dle výběru Praha, Brno, Ostrava.

TOPlist