Bulharsko pobyt u moře v Primorsku s výlety

Primorsko, Burgas, Nesebr, Sozopol, Istanbul, Beglik Tash, Atanasovo jezero, folklórní večer

Ubytování: hotel

Ubytování je zajištěno v Primorsku v hotelu nedaleko pláže ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, balkonem, klimatizací, TV a WI-FI zdarma. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.

Stravování: polopenze

Polopenze – snídaně a večeře

Doprava: autokarem

Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Brno, Opava, Havířov, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Olomouc

Typ zájezdu:
Délka: 16 dní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel
Stravování: polopenze
Cena od: 12 990 Kč

Termíny a ceny

Termín Délka Poznámka Dospělí
28.08.20 pá 16 dní 12 990 Kč rezervovat

Cena obsahuje

  • 13 ubytování
  • 13 polopenzí
  • doprava luxusním autokarem do/z Primorska
  • výlety dle programu
  • služby českého průvodce
  • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

  • Fakultativní služby a výlety, pobytové taxy, vstupy cca 100 EUR

Příplatky

  • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 12500 Kč (příplatek: 540 Kč)
  • jednolůžkový pokoj (příplatek: 3900 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v ranních hodinách přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko do Bulharska.
2. den: Příjezd do Primorska v ranních hodinách, ubytování, volný program, možnost koupání, procházka po letovisku s průvodcem, večeře.
3. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet do Istanbulu v ceně. Istanbul - největší město Turecka, rozkročeno na dvou světadílech, Evropě a Asií s úžasnými památkami - Palácem Sultánů, Modrou mešitou, chrámem Boží moudrosti, Hipodromem atd. Fakultativně plavbě lodí po Bosporu s překrásným výhledem na evropskou i asijskou část města. Na závěr dne nákupy na světově známých bazarech Velkém a Egyptském s nabídkou zlata, kožených výrobků atd. Nutný cestovní pas
4. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
5. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů v ceně Nestinarský večer - večer s folklórním programem včetně tance na žhavém uhlí a následně tanečním večerem, jehož součástí je i večeře o 4 chodech - aperitiv, předkrm, polévka, hlavní chod, desert a neomezená konzumace vína.
6. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
7. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet do Sozopolu v ceně. Sozopol historické městečko s typickými dřevěnými domy, velkým přístavem, středověkým opevněním s tvrzí a s kostelem Sv. Jiřího, který uchovává ostatky Svatého Jana Křtitele. Obchůdky a kavárničky nabízí příjemné nákupy i odpočinek.
8. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
9. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet v ceně Nesebr - Starobylé město založeno dórskými Řeky s křivolakými uličkami 2 000 let starého přístavu. Pro své unikátní stavby bylo vyhlášeno památkovou rezervací UNESCO. Malebné uličky starobylého města jsou plné obchůdků, uměleckých galerií, pouličních umělců a kaváren lákajících tisíce turistů k návštěvě.
10. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
11. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet Bahenní lázně v ceně. Bahenní lázně s možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus, psychické potíže atd.
12. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
13. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře. V průběhu volných dnů výlet Beglik Tash – thrácká pohanská svatyně z období 1500 – 400 let před n.l. v ceně. Další široká nabídka fakultativních výletu na místě Edirne, Varna, Veliko Tarnovo, Veleka, Safary džípem, rybí piknik atd.
14. den: Snídaně, pobyt u moře, večeře.
15. den: Snídaně, individuální volno do času určeného průvodcem a odjezd zpět do ČR.
16. den: Příjezd do ČR.

TOPlist