Vassiliki - LEONIDAS ***

Poloha: Dvě pěkné bílé vilky stojí v mírném svahu, v nejkrásnější části letoviska Vassiliki, v blízkosti malých oblázkových pláží. Vilky jsou spojeny malým dvorkem s květinami. Do centra Vassiliki se dostanete ani ne za 7 minut. Dům s květinami je velice pečlivě udržován a působí velmi příjemně.

Vzdálenosti Malé komorní pláže: cca 60 m
Pláž Agiofilli: cca 2 km
Centrum Vassiliki: cca 350 m

Pláž: Malé oblázkové pláže jsou v bezprostřední blízkosti. Na hlavní, více než 1km dlouhou oblázkovo-písečnou pláž ve Vassiliki se dostanete přibližně za 10 minut. Na krásnou pláž Agiofilli se dostanete pěšky as za (35 minut) nebo lodním taxi.

Poznámka: Povinná pobytová taxa: 0,50 € za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio / apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Proč právě sem: Klidné prostředí
Nedaleko pláže
Příjemná rodinná atmosféra

Ubytování: studia

Studia lze ve všech případech obsadit i tříčlennou rodinou. V každém studiu je jedna manželská postel a jedno další lůžko. Všechna studia kromě jednoho mají výhled na moře nebo alespoň částečný boční výhled na moře. Nejkrásnější výhled je ze dvou studií ve zvýšeném přízemí v budově v popředí. V prvním patře této budovy bydlí majitelé. Studia jsou vybavena sprchou, WC, balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a Wi-Fi. Blízko je bazén, který mohou využívat i hosté Leonidasu, předpokládá se zde konzumace. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Výběr konkrétního čísla pokoje: Zvýšené přízemí: studia č. 1, 2 s výhledem na moře
1. patro: studio č. 3 s výhledem na moře, č. 4, 5 s částečným výhledem na moře a č.6
2. patro: studio č. 7, 8 s výhledem na moře a č. 9, 10 Do poznámky Vaší objednávky nám prosím napište Vaše požadavky a preference a naši pracovníci Vás budou kontaktovat ohledně aktuálně volných pokojů.

Stravování: vlastní

Doprava: kombinovaná

Typ zájezdu:
Délka: 14,15 dní
Doprava: kombinovaná
Ubytování: studia
Stravování: vlastní
Cena od: 9 495 Kč

Termíny a ceny

Cena obsahuje

 • letenku Praha - Preveza - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour plus)
 • Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje: 12x nebo 11x ubytování, strava dle popisu, dopravu autokarem, lodní lístek do 4lůžkové kajuty na trajektu, jednosměrnou letenku včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, služby zástupce TRAVEL FAMILY (Viamare, VTT, Vítkovice Tours, Kovotour plus)
 • Dětské ceny a slevy na 3. lůžku se u kombinované dopravy neposkytují
 • Ceny jsou kalkulovány k datu: k 10. 09. 2020

Cena neobsahuje

 • Volitelné doplatky: cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
 • klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)
 • dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
 • Volitelné doplatky u kombinovaných zájezdů: cestovní pojištění vč. storna: od 50 Kč/osoba/den
 • lodní lístek do 2lůžkové kajuty na trajektu: 1500 Kč/osoba
 • klimatizace: cca 5 €/noc (platba na místě)
 • dítě do 2 let (0 - 1,99): 990 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby

Slevy

 • Slevy pro děti: 1 DÍTĚ VÝHODNĚ = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA a k tomu zlevněnou letenku a transfer
 • 1 dítě do 18 let na přistýlce (3. lůžko) platí pouze 5990 Kč/7990 Kč (7/14 nocí). Akci DÍTĚ VÝHODNĚ lze využít při objednání First Minute zájezdu nejpozději do 31. 12. 2020. Počet míst je omezen. Platí na vybrané letecké termíny a do vyčerpání kapacit. Nevztahuje se na zájezdy Last Minute

TOPlist