Malgrat de Mar - hotel Top Planamar s All Inclusive a výletem do Barcelony - bus

Ubytování je zajištěno v hotelu Planamar *** v letovisku Malgrat de Mar. Hotel se nachází přímo na hlavní přímořské promenádě letoviska, jen kousek od hlavní malgratské pláže. Poloha hotelu v centru Malgrat de Mar na promenádě umožňuje hostům přístup k mnoha barům přátelským k turistům, kavárnám a restauracím, které uspokojí všechny chutě. Pláž cca 60m, centrum cca 100m. Služby a zařízení: bazén, dětský bazén, bar v hotelu, bar u bazénu, salonek, zahrada, klimatizace, animace. Pokoje 2lůžkové s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3. a 4. osoby na přistýlce.

Ubytování: hotel ***

2lůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, klimatizace, telefon, televize, centrální topení. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, dítě do 14 let v době pobytu nesmí dovršit 14 let.

Stravování: all inclusive

All Inclusive TOP - snídaně oběd a večeře formou švédských stolů, k jídlům nápoje (víno, pivo, nealko nápoje), neomezená konzumace v barech hotelu (10:00 – 24:00) alkoholických nápojů (víno, pivo) i nealkoholických nápojů (teplé i studené), výběr z Premium značek - např. Ballantines, Soberano, Bacardi Ron, Baileys, vodka, gin, jídelní bufet v hotelové restauraci - snacky, hamburgery, pizzy, sendviče, zmrzlina a další. Top passport - využití TOP busu s možností návštěvy ostatních hotelů z řetězce H TOP na pobřeží Costa Brava a Costa Maresme s možností čerpání All Inclusive služeb i v ostatních hotelech řetězce H TOP. Lloret de Mar - Royal Beach****, Malgrat de Mar – Planamar***, Malgrat de Mar - Cartago Nova***, Santa Susanna - Summer Sun***, Calella - Olympic***.

Doprava: autokarem

nástupní a svozová místa Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, za příplatek Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec

Typ zájezdu:
Délka: 10 dní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel ***
Stravování: all inclusive
Cena od: 12 937 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.
(TourOperátor: IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.)

Cena obsahuje

 • 7 ubytování
 • 7 All Inclusive
 • výlet do Barcelony dle programu
 • dopravu luxusním autokarem z/do ČR
 • dopravu během výletu
 • služby českého delegáta a průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • pobytová taxa nad 16 let platba na místě cca 3,50 EUR
 • vstupy, fakultativní služby cca 40 EUR
 • fakultativní výlet Montserrat cca 38 EUR Girona cca 30 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu max. plnění 12500 Kč (příplatek: 350 Kč)
 • cestovní pojištění a proti stornu max. plnění 25000 Kč (příplatek: 740 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 4490 Kč)
 • svoz Brno, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec (příplatek: 300 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.
2. den: Příjezd na pobřeží Costa Brava, v odpoledních hodinách ubytování, volný program (možnost koupání).
3. den: Pobyt u moře, individuální volno.
4. den: Pobyt u moře, individuální volno. Možnost fakultativního výletu Girona – po snídani odjezd do Girony, historického města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, hradbami a krásnými románskými kostely (San Pere de Galligants a Sant Nicolau), Arabské lázně (15. st.), návštěva gotické Katedrály Santa Maria de Girona (s jedinečnou klenotnicí a románským klášterem), El Call - ulice židovské čtvrti, barevné domy na nábřeží řeky Onyar. Návrat do hotelu.
5. den: Pobyt u moře, individuální volno. Možnost fakultativního výletu Montserrat – po snídani cesta na Montserrat podél pobřeží Costa Maresme s výkladem o historii a současném životě Španělska a Katalánska. Panoramatická cesta vnitrozemím Katalánska na úpatí výrazného montserratského („hora rozřezaná pilou“) hřebene. Cesta autobusem serpentinami (10km) ke klášternímu komplexu po malebných útesech pohoří s nádhernými sceneriemi a výhledy do údolí řeky Llobregat. Individuální volno k prohlídce klášterního komplexu, možnost nenáročných, pěkných turistických vycházek do okolí kláštera. Návrat do hotelu.
6. den: Pobyt u moře, individuální volno.
7. den: Snídaně, individuální volno, po poledni odjezd do Barcelony. Cesta podél pobřeží Costa del Maresme s výkladem o historii a současnosti Španělska, Katalánska a Barcelony. Zastávka u nejznámější stavby geniálního katalánského architekta A. Gaudího - Sagrada Familia. Panoramatická cesta městem – Býčí aréna, L´Eixample, Arc de Triomf, Placa Catalunya, Passeig de Grácia (Gaudího domy: Casa Batlló, Casa Milá - La Pedrera), nejvýznamnější modernistické památky města, Camp Nou - stadion FC Barcelona (fakultativně prohlídka „Camp Nou Experience Tour“ - hlavní tribuna, VIP zóna, mix zóna, tiskové středisko, šatna hostů, hrací plocha - trávník, komentátorská stanoviště, muzeum s trofejemi - poháry, zlaté míče, zlaté kopačky…)! Panoramatická cesta městem – Placa d´Espanya, Palau Nacional, olympijský stadion, vrch Montjuic – (panorama města, přístav). Královské loděnice, památník Kryštofa Kolumba, přístav, mořské L´Aquárium (fakultativní návštěva)! Individuální volno k prohlídce středu města - např.: moderní přístav sportovních lodí, nejznámější ulice La Rambla s pouličními umělci a živými sochami, Placa Reial, Palau Güell… Shlédnutí jedinečné večerní podívané pod širým nebem „Barcelonské fontány“ (Font Mágica - technický unikát z roku 1929) - hra hudby, barevných světel a vody. Nádherný pohled na noční Barcelonu. V nočních hodinách návrat na ubytování.
8. den: Pobyt u moře, individuální volno.
9. den: Pobyt u moře, individuální volno, v odpoledních hodinách odjezd do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách

Podobné zájezdy

TOPlist