Malgrat de Mar - hotel Top Planamar s All Inclusive a výletem do Barcelony - bus

Ubytování je zajištěno v hotelu Planamar *** v letovisku Malgrat de Mar. Hotel se nachází přímo na hlavní přímořské promenádě letoviska, jen kousek od hlavní malgratské pláže. Poloha hotelu v centru Malgrat de Mar na promenádě umožňuje hostům přístup k mnoha barům přátelským k turistům, kavárnám a restauracím, které uspokojí všechny chutě. Pláž cca 60m, centrum cca 100m. Služby a zařízení: bazén, dětský bazén, bar v hotelu, bar u bazénu, salonek, zahrada, klimatizace, animace. Pokoje 2lůžkové s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3. a 4. osoby na přistýlce.

Ubytování: hotel ***

2lůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, klimatizace, telefon, televize, centrální topení. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, dítě do 14 let v době pobytu nesmí dovršit 14 let.

Stravování: all inclusive

All Inclusive TOP - snídaně oběd a večeře formou švédských stolů, k jídlům nápoje (víno, pivo, nealko nápoje), neomezená konzumace v barech hotelu (10:00 – 24:00) alkoholických nápojů (víno, pivo) i nealkoholických nápojů (teplé i studené), výběr z Premium značek - např. Ballantines, Soberano, Bacardi Ron, Baileys, vodka, gin, jídelní bufet v hotelové restauraci - snacky, hamburgery, pizzy, sendviče, zmrzlina a další. Top passport - využití TOP busu s možností návštěvy ostatních hotelů z řetězce H TOP na pobřeží Costa Brava a Costa Maresme s možností čerpání All Inclusive služeb i v ostatních hotelech řetězce H TOP. Lloret de Mar - Royal Beach****, Malgrat de Mar – Planamar***, Malgrat de Mar - Cartago Nova***, Santa Susanna - Summer Sun***, Calella - Olympic***.

Doprava: autokarem

nástupní a svozová místa Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, za příplatek Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec

Typ zájezdu:
Délka: 10 dní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel ***
Stravování: all inclusive
Cena od: 15 770 Kč

Termíny a ceny

Termín Délka Poznámka Dospělí
26.07.19 pá 10 dní 15 770 Kč rezervovat
02.08.19 pá 10 dní 15 770 Kč rezervovat
09.08.19 pá 10 dní 15 770 Kč rezervovat
16.08.19 pá 10 dní 15 770 Kč rezervovat
23.08.19 pá 10 dní 15 770 Kč rezervovat

Cena obsahuje

 • 7 ubytování
 • 7 All Inclusive
 • výlet do Barcelony dle programu
 • dopravu luxusním autokarem z/do ČR
 • dopravu během výletu
 • služby českého delegáta a průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • pobytová taxa nad 16 let platba na místě cca 3,50 EUR
 • vstupy, fakultativní služby cca 40 EUR
 • fakultativní výlet Montserrat cca 38 EUR Girona cca 30 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu max. plnění 12500 Kč (příplatek: 350 Kč)
 • cestovní pojištění a proti stornu max. plnění 25000 Kč (příplatek: 740 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 4490 Kč)
 • svoz Brno, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec (příplatek: 300 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.
2. den: Příjezd na pobřeží Costa Brava, v odpoledních hodinách ubytování, volný program (možnost koupání).
3. den: Pobyt u moře, individuální volno.
4. den: Pobyt u moře, individuální volno. Možnost fakultativního výletu Girona – po snídani odjezd do Girony, historického města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, hradbami a krásnými románskými kostely (San Pere de Galligants a Sant Nicolau), Arabské lázně (15. st.), návštěva gotické Katedrály Santa Maria de Girona (s jedinečnou klenotnicí a románským klášterem), El Call - ulice židovské čtvrti, barevné domy na nábřeží řeky Onyar. Návrat do hotelu.
5. den: Pobyt u moře, individuální volno. Možnost fakultativního výletu Montserrat – po snídani cesta na Montserrat podél pobřeží Costa Maresme s výkladem o historii a současném životě Španělska a Katalánska. Panoramatická cesta vnitrozemím Katalánska na úpatí výrazného montserratského („hora rozřezaná pilou“) hřebene. Cesta autobusem serpentinami (10km) ke klášternímu komplexu po malebných útesech pohoří s nádhernými sceneriemi a výhledy do údolí řeky Llobregat. Individuální volno k prohlídce klášterního komplexu, možnost nenáročných, pěkných turistických vycházek do okolí kláštera. Návrat do hotelu.
6. den: Pobyt u moře, individuální volno.
7. den: Snídaně, individuální volno, po poledni odjezd do Barcelony. Cesta podél pobřeží Costa del Maresme s výkladem o historii a současnosti Španělska, Katalánska a Barcelony. Zastávka u nejznámější stavby geniálního katalánského architekta A. Gaudího - Sagrada Familia. Panoramatická cesta městem – Býčí aréna, L´Eixample, Arc de Triomf, Placa Catalunya, Passeig de Grácia (Gaudího domy: Casa Batlló, Casa Milá - La Pedrera), nejvýznamnější modernistické památky města, Camp Nou - stadion FC Barcelona (fakultativně prohlídka „Camp Nou Experience Tour“ - hlavní tribuna, VIP zóna, mix zóna, tiskové středisko, šatna hostů, hrací plocha - trávník, komentátorská stanoviště, muzeum s trofejemi - poháry, zlaté míče, zlaté kopačky…)! Panoramatická cesta městem – Placa d´Espanya, Palau Nacional, olympijský stadion, vrch Montjuic – (panorama města, přístav). Královské loděnice, památník Kryštofa Kolumba, přístav, mořské L´Aquárium (fakultativní návštěva)! Individuální volno k prohlídce středu města - např.: moderní přístav sportovních lodí, nejznámější ulice La Rambla s pouličními umělci a živými sochami, Placa Reial, Palau Güell… Shlédnutí jedinečné večerní podívané pod širým nebem „Barcelonské fontány“ (Font Mágica - technický unikát z roku 1929) - hra hudby, barevných světel a vody. Nádherný pohled na noční Barcelonu. V nočních hodinách návrat na ubytování.
8. den: Pobyt u moře, individuální volno.
9. den: Pobyt u moře, individuální volno, v odpoledních hodinách odjezd do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách

Podobné zájezdy

TOPlist