Pobyt na ostrově Mallorca s výlety

Palma de Mallorca - Valldemossa - Sa Dragonera - Cuevas Drach - Porto Cristo - Els Calderers - Tafona de Caimari - Lluc - Soller

Ubytování: hotel ***

Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotel ve vzdálenosti do 150 m od pláže. Jednolůžkový pokoj pouze na vyžádání.

Stravování: polopenze

Polopenze snídaně a večeře formou švédských stolů.

Doprava: letecky

Brno

Typ zájezdu:
Délka: 12 dní
Doprava: letecky
Ubytování: hotel ***
Stravování: polopenze
Cena od: 27 490 Kč

Termíny a ceny

Termín Délka Poznámka Dospělí
17.06.20 st 12 dní 27 990 Kč rezervovat
08.07.20 st 12 dní 27 990 Kč rezervovat
22.07.20 st 12 dní 27 990 Kč rezervovat
05.08.20 st 12 dní 27 990 Kč rezervovat
19.08.20 st 12 dní 27 990 Kč rezervovat
02.09.20 st 12 dní 27 990 Kč rezervovat
09.09.20 st 12 dní 27 490 Kč rezervovat

Cena obsahuje

 • 11 ubytování
 • 11 polopenzí
 • leteckou přepravu Brno Palma Brno
 • letištní taxy a poplatky
 • transfer do/z hotelu
 • výlety na Mallorce dle programu
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • fakultativní výlet na ostrov Sa Dragonera cca 30 EUR
 • vstupy, místní dopravu, pobytové taxy, fakultativní služby cca 50 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 12500 Kč (příplatek: 400 Kč)
 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 25000 Kč (příplatek: 790 Kč)
 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 30000 Kč (příplatek: 890 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 8800 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odlet z Brna na ostrov Mallorca . Transfer a ubytování v hotelu.
2. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
3. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
4. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
5. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
6. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
7. den: Snídaně. Ráno odjezd autobusem do Palmy, hlavního města ostrova, první zastávka bude u katedrály, která je považována za jednu z 5 nejhezčích gotických katedrál ve Španělsku, a přilehlých zahrad Parc de la Mar a S´Hort del Rei, po té vyjedete k hradu Bellver ze 14. st., který se tyčí mezi parky na vršku zalesněného kopce. Z kruhových bašt se otevře jedinečný pohled na město a jeho okolí. Odtud budete pokračovat do nejhezčí vesnice ostrova Valldemossy, kde si užijete procházku po úzkých kamenných uličkách s malebnými průčelími domů ozdobenými kachlíky s patronkou města a barevnými květináči nebo můžete posedět v některé typické kavárně. Nejznámější památkou Valdemossy je bývalý kartuziánský klášter – La Cartuja, kde strávil zimu roku 1838 extravagantní pár F. Chopin a G. Sandová. Ve volném čase možnost návštěvy kláštera. Návrat na ubytování, večeře.
8. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Fakultativně výlet lodí podél jihozápadního pobřeží plného pěkných zátok a skalnatých výběžků k ostrovu Sa Dragonera, který byl prohlášen přírodní rezervací. Volno na ostrově, kde je několik značených turistických stezek, informační centrum o floře a fauně ostrova a 2 majáky. Pokračování lodí do zátoky Egos na koupání a šnorchlování. Malé občerstvení na lodi.
9. den: Snídaně. Dopoledne odjezd autobusem k východnímu pobřeží k proslulým Dračím jeskyním Cuevas Drach, s překrásnými krápníkovými útvary ve 4 dómech a podzemním jezerem, které patří k největším na světě. Na jezeře probíhá koncert vážné hudby, možnost projížďky loďkou po jezeře. Po prohlídce zastávka v Porto Cristo, malebné rybářské osadě s přírodním přístavem. Poslední zastávka bude v Els Calderers venkovské usedlosti z 18. st., která se uchovala ve svém původním stavu. Součástí sídla je i malá kaple, etnologické muzeum, zvířecí ohrada a kavárna s místními typickými produkty. Návrat na ubytování, večeře.
10. den: Snídaně. Ráno se vypravíme autobusem směrem na sever podél pohoří Sierra de Tramuntana, které je pod ochranou UNESCO. První zastávka bude v historické lisovně olivového oleje Tafona de Caimari, kde budete mít možnost prohlédnout si tradiční výrobnu i ochutnat výborný místní olej. Odtud budete pokračovat do srdce pohoří k poutnímu klášteru Lluc, kde místní uctívají sošku P. Marie s dítětem, zvané La Moreneta, jejíž zjevení je opředeno řadou mýtů a legend. Po prohlídce kláštera budete pokračovat do Solleru, půvabného městečka ukrytého v údolí pohoří Tramuntana s plantážemi pomerančovníků, citroníků a mandlovníků. Odtud se vydáte úzkorozchodnou elektrifikovanou železnicí do Palmy a následně autobusem do hotelu, večeře.
11. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Individuálně návštěva vodních parků nebo mořského parku Palma Aquarium s 55 nádržemi pro mořskou faunu s těmi největšími mořskými savci na světě. Aquarium se nachází v blízkosti hlavního města.
12. den: Snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Brna. Pořadí výletů může být v průběhu sezony změněno.

Podobné zájezdy

TOPlist