Pobyt u moře s výletem do Marinelandu a Water Worldu

Marineland Marineland v Palafolls, mezi Costa Brava a Costa Maresme, je delfinárium, mořské zoo a vodní svět zároveň. S více než dvacetiletou zkušeností nabízí pro každého ideální místo k využití celého dne v nádherném prostředí.
Marineland je park ideální pro každou věkovou kategorii s možností využití všech vodních atrakcí a nejlepších exhibicí delfínů, tuleňů a exotických ptáků. Nezapomenutelný prázdninový den plný zábavy v přímém kontaktu s přírodou.
Marineland je průkopníkem na evropské úrovni v reprodukci delfínů. V novém delfináriu budete moct obdivovat jejich salta, velice zajímavé aspekty jejich morfologie a interakce se svými instruktory. Marineland je ale také vodní svět plný atrakcí, jako např. tobogan o třech drahách, Crazy Race,  tobogan Black Hole o 12-ti metrech zábavy po tmě, nebo Twister pro celou rodinu.

Water World Water World je situovaný v Lloretu de mar a nachází se v něm více než 15 různých vodních atrakcí, mnohé z nich nenaleznete v žádném jiném vodním světě! Toto místo obklopené přírodou je ideální pro strávení nezapomenutelného dne s rodinou. Uvnitř parku se nachází celá řada restauračních zařízeni.
Výběr důležitých atrakcí: X-TREME MOUNTAIN a WATER MOUNTAIN: Vodní horská dráha o délce více než 350 m a výšce 18 m. Pocit rychlosti se získá díky síle, kterou dodá 40.000 litrů vody za minutu, které jsou pohánějícím motorem  pneumatických člunů. STORM:  Dva tobogány zhotoveny z průsvitného materiálu  mají představovat vzdušný vír. Tento efekt se získá vcucnutím koupajícího se dovnitř do trubicovitého tobogánu a následovným vtlačením až do svých gigantických trychtýřů, každý rozměru 9 m.  RAFTING RIVER: Tato vodní atrakce o délce 200 m po tmě je největší v Evropě. Je vhodná pro celou rodinu, protože se dá sjet člunem pro 4/5 osob. KIDDIE ISLAND: Je to nová atrakce navržena pro děti, tak aby i ti nejmenší mohli objevit magii vody. FAMILY LAGOON: Nový prostor navržen pro relaxovaní a vychutnávání si společně s rodinou. Množství tlakových vstřikovačů vody tak z této atrakce činí bazén nesmírné hydroterapie, obklopený zelení a soláriemi. Kromě toho všeho zde navíc naleznete:  Přepážky, zmrzlinářství, lehátka, mini golf, bazén s vlnami, jezero Relax, měkké stezky, kamikadze a spoustu dalších atrakcí ke strávení nejlepšího letního dne.

Ubytování: hotel ***

Ubytování je zajištěno v hotelu*** s bazénem na pobřeží Costa Brava/Maresme ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.a 4.osoby na přistýlce

Stravování: polopenze

polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů

Doprava: autokarem

nástupní a svozová místa zdarma Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec

Typ zájezdu:
Délka: 10 dní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel ***
Stravování: polopenze
Cena od: 11 190 Kč

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena obsahuje

 • 7 ubytování
 • 7 polopenzí
 • dopravu luxusním autokarem z/do ČR
 • vstupenku do zábavního parku Marineland
 • vstupenku do zábavního parku Water World
 • služby českého delegáta
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • vstupy, místní dopravu, pobytovou taxu, fakultativní služby cca 80 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 12500 Kč (příplatek: 350 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 3600 Kč)
 • svoz Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (příplatek: 400 Kč)
 • svoz Teplice, Ústí nad Labem, Litvínov, Most, Chomutov, Karlovy Vary, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové (příplatek: 500 Kč)
 • svoz Svitavy, Polička, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Prostějov, Olomouc (příplatek: 600 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.
2. den: Příjezd na pobřeží Costa Brava a Maresme - poblíž Barcelony, v odpoledních hodinách ubytování, možnost koupání, večeře.
3. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. V rámci volných dnů široká nabídka fakultativních výletů dle aktuální nabídky.
4. den: Snídaně. Marineland - kouzelný zábavní park s bazény, tobogány, nezapomenutelnými představeními s delfíny, tuleni a exotickým ptactvem. Tento vodní park s malou ZOO je velmi oblíbeným místem všech věkových kategorií. Návrat na ubytování, večeře.
5. den: Snídaně. Water World - zábavní park ve kterém naleznete gigantické tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, divokou řeku, restaurace, zahradu a mnoho dalšího. Návrat na ubytování, večeře.
6. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
7. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
8. den: Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
9. den: Snídaně, individuální volno. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Podobné zájezdy

TOPlist