Ubytování je zajištěno v hotelu Royal Beach **** v letovisku Lloret de Mar nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží oblasti, Fenals cca 150m. Hotel je doslova na dosah od známé promenády rozkládající se okolo pláže. Služby a zařízení: bazén, dětský bazén, jacuzzi, bar v hotelu, bar u bazénu, sluneční terasa na střeše, kavárna, animace, dětské hřiště, miniklub. Pokoje 2lůžkové s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3. a 4. osoby na přistýlce.

Ubytování: hotel ****

2lůžkové pokoje s možností dvou přistýlek s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, balkón, klimatizace, telefon, televize, fén, centrální topení. Cena je uvedena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, dítě do 14 let v době pobytu nesmí dovršit 14 let.

Stravování: polopenze

Polopenze formou švédských stolů - snídaně večeře, za příplatek plná penze snídaně obědy večeře, nebo All Inclusive.

Doprava: autokarem

nástupní a svozová místa Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, za příplatek Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec

Typ zájezdu:
Délka: 10 dní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel ****
Stravování: polopenze
Cena od: 12 990 Kč

Termíny a ceny

Termín Délka Poznámka Dospělí
26.07.19 pá 10 dní 13 990 Kč rezervovat
02.08.19 pá 10 dní 13 990 Kč rezervovat
09.08.19 pá 10 dní 13 990 Kč rezervovat
16.08.19 pá 10 dní 13 990 Kč rezervovat
23.08.19 pá 10 dní 12 990 Kč rezervovat

Cena obsahuje

 • 7 ubytování
 • 7 polopenzí
 • výlet do Barcelony dle programu
 • dopravu luxusním autokarem z/do ČR
 • dopravu během výletu
 • služby českého delegáta a průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • pobytová taxa nad 16 let platba na místě cca 7 EUR
 • vstupy, fakultativní služby cca 40 EUR
 • fakultativní výlet Montserrat cca 38 EUR Girona cca 30 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu max. plnění 12500 Kč (příplatek: 350 Kč)
 • cestovní pojištění a proti stornu max. plnění 25000 Kč (příplatek: 740 Kč)
 • plná penze (příplatek: 890 Kč)
 • All Inclusive (příplatek: 2800 Kč)
 • All Inclusive 1.dítě do 14 let (příplatek: 2450 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 4590 Kč)
 • svoz Brno, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec (příplatek: 300 Kč)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.
2. den: Příjezd na pobřeží Costa Brava , v odpoledních hodinách ubytování, volný program (možnost koupání).
3. den: Pobyt u moře, individuální volno.
4. den: Pobyt u moře, individuální volno. Možnost fakultativního výletu Girona – po snídani odjezd do Girony, historického města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, hradbami a krásnými románskými kostely (San Pere de Galligants a Sant Nicolau), Arabské lázně (15. st.), návštěva gotické Katedrály Santa Maria de Girona (s jedinečnou klenotnicí a románským klášterem), El Call - ulice židovské čtvrti, barevné domy na nábřeží řeky Onyar. Návrat do hotelu.
5. den: Pobyt u moře, individuální volno. Možnost fakultativního výletu Montserrat – po snídani cesta na Montserrat podél pobřeží Costa Maresme s výkladem o historii a současném životě Španělska a Katalánska. Panoramatická cesta vnitrozemím Katalánska na úpatí výrazného montserratského („hora rozřezaná pilou“) hřebene. Cesta autobusem serpentinami (10km) ke klášternímu komplexu po malebných útesech pohoří s nádhernými sceneriemi a výhledy do údolí řeky Llobregat. Individuální volno k prohlídce klášterního komplexu, možnost nenáročných, pěkných turistických vycházek do okolí kláštera. Návrat do hotelu.
6. den: Pobyt u moře, individuální volno.
7. den: Snídaně, individuální volno, po poledni odjezd do Barcelony. Cesta podél pobřeží Costa del Maresme s výkladem o historii a současnosti Španělska, Katalánska a Barcelony. Zastávka u nejznámější stavby geniálního katalánského architekta A. Gaudího - Sagrada Familia. Panoramatická cesta městem – Býčí aréna, L´Eixample, Arc de Triomf, Placa Catalunya, Passeig de Grácia (Gaudího domy: Casa Batlló, Casa Milá - La Pedrera), nejvýznamnější modernistické památky města, Camp Nou - stadion FC Barcelona (fakultativně prohlídka „Camp Nou Experience Tour“ - hlavní tribuna, VIP zóna, mix zóna, tiskové středisko, šatna hostů, hrací plocha - trávník, komentátorská stanoviště, muzeum s trofejemi - poháry, zlaté míče, zlaté kopačky…)! Panoramatická cesta městem – Placa d´Espanya, Palau Nacional, olympijský stadion, vrch Montjuic – (panorama města, přístav). Královské loděnice, památník Kryštofa Kolumba, přístav, mořské L´Aquárium (fakultativní návštěva)! Individuální volno k prohlídce středu města - např.: moderní přístav sportovních lodí, nejznámější ulice La Rambla s pouličními umělci a živými sochami, Placa Reial, Palau Güell… Shlédnutí jedinečné večerní podívané pod širým nebem „Barcelonské fontány“ (Font Mágica - technický unikát z roku 1929) - hra hudby, barevných světel a vody. Nádherný pohled na noční Barcelonu. V nočních hodinách návrat na ubytování.
8. den: Pobyt u moře, individuální volno.
9. den: Pobyt u moře, individuální volno, v odpoledních hodinách odjezd do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách

Podobné zájezdy

TOPlist