Španělsko - ANDALUSIE SE VSTUPY V CENĚ A POBYTEM NA COSTA DEL SOL | Dovolená MagicBoxes

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149

ANDALUSIE SE VSTUPY V CENĚ A POBYTEM NA COSTA DEL SOL

Španělsko

Zájezd zakoupilo klientů
First
Minute
9 fotografií
28.5. - 4.6.2022
7 nocí / 8 dní
Snídaně
Letecky
- 10 % Ušetříte až 2 699 Kč
osoba od / zájezd 26 990 24 291
Jiný termín
Popis Termíny Destinace Program Hodnocení

Popis

Obecný popis

Zájezd nám nabídne jedinečnou možnost spojení příjemného pobytu na plážích pobřeží Costa del Sol táhnoucích se od půvabné Málagy až k majestátným skalám Gibraltaru, s poznáním těch nejkrásnějších míst Andalusie. Uvidíme perly maurské architektury (UNESCO) – Sevillu, Córdobu a Granadu se slavnými maurskými paláci Alhambry. Vstupy do těchto jedinečných památek, které nemají ve světě obdoby, jsou již součástí ceny zájezdu. Navštívíme malebné horské město Ronda a jedno z úchvatných „pueblos blancos“ opředené mnoha tajemstvími - Setenil de las Bodegas. Prožijeme 4 noci v krásném městě Andalusie Antequera v hotelu Checkin Antequera (4*, krásný bazén). Po těchto výletech si odpočineme na plážích Costa del Sol, plných slunečního svitu, na své si mohou přijít i milovníci vodních sportů. Rytmy flamenca a kastanět, pochoutky tapas, slunce a moře – to je Andalusie.


ANTEQUERA SEVILLA se vstupem do sevillského AlcázaruCÓRDOBA se vstupem do córdobské mešityGRANADA se vstupem do Alhambry s Paláci a zahradami GeneralifeRONDA SETENIL DE LAS BODEGAS COSTA DEL SOL


Ubytování

Ubytování je zajištěno 4x v hotelu Checkin Antequera **** se snídaní a 3x na pobřeží Costa del Sol v hotelu *** s polopenzí vždy ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce

Stravování

7 snídaní a 3 večeře

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa

Poznámka

Doprava letecky

odlet/přílet PRAHA

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Španělsko

Španělsko je dnes synonymem pro klidnou a kvalitní dovolenou. Je to zejména kvalita služeb, která sem každoročně přivádí tisíce rodin. Vedle stálého slunečného počasí vás nikdy nezklame úrovní stravovacích služeb, a to zejména kvalitou a množstvím jídel nabízených v převážné většině hotelů formou švédských stolů.
Vedle čistých a prostorných pláží zde naleznete mnoho možností jak příjemně a aktivně prožít čas, který věnujete své dovolené. Hlavním důvodem trvalého zájmu o španělská letoviska jsou velmi příznivé ceny, a to jak ubytování promítnuté již do ceny zájezdu, který vám zajistí CK IDEAL-TOUR PRAHA, tak všech ostatních služeb, kterými si zpříjemníte svoji dovolenou. Při plánovaní dovolené věnujte vedle informací o dopravě také pozornost o možnostech nákupu fakultativních výletů do zábavních parků nebo historicky zajímavých míst.
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. den

Odlet z Prahy do Málagy, transfer do hotelu Checkin Antequera ****, ubytování.

2. den

Snídaně, odjezd na celodenní výlet do hlavního města Andalusie, kouzelné Sevilly. Ne náhodou z tohoto města pochází flamenco, býčí zápasy, Don Juan i ohnivá Carmen. Prohlídka pohádkového královského Alcázaru, sídla maurských emírů, kastilských a později španělských králů – dokonalá ukázka mudéjarské architektury, mistrovské kombinace maurských stavebních technik a katolických symbolů. Projdeme se labyrintem židovské čtvrti Santa Cruz s půvabnými náměstíčky a patii ve stínu pomerančovníků. Obdivovat budeme jedinečnou sevillskou katedrálu, která ve svých rozlehlých prostorách ukrývá hrob Kryštofa Kolumba i nádherné oltáře ze stříbra a zlata dovezeného ze zámoří v dobách, kdy bylo Španělsko „zemí, nad kterou slunce nezapadalo“. Na celé město budeme vzhlížet z mohutné katedrální věže La Giralda. Návrat do hotelu Checkin Antequera.

3. den

Snídaně, odjezd na celodenní výlet do Córdoby, fascinujícího města, křižovatky kultury arabské, židovské a katolické. V době vrcholu arabské moci kolem roku 1000 n.l. byla Córdoba jedním z nejbohatších měst tehdejšího světa. Projdeme se po starém mostě přes řeku Guadalquivir, abychom navštívili nejznámější památku města córdobskou mešitu – La Mezquita. Je to jediná mešita, která se zachovala ze španělského středověku a patří k největším na světě. Vstoupíme dovnitř a nekonečné sloupoví s jemnou výzdobou nás jakoby obejme a zcela ohromí. Ani katolická moc si nedovolila tuto perlu maurské architektury zbořit a pouze ji přímo uprostřed doplnila svým stavebním příspěvkem gotiky. Ponechala nám tak možnost této neopakovatelné konfrontace a dovolila zasnít se nad pomíjivostí časů dávno minulých. Dále se projdeme uličkami židovského města a poklonit se budeme moci památce filosofa Maimonida, prohlédneme si córdobskou synagogu. Na každém kroku nás budou provázet krásná patia a bílé uličky s květinovou výzdobou. Návrat do hotelu Checkin Antequera.

4. den

Snídaně, odjezd na celodenní výlet do Granady, poslední výspy maurské vlády na Pyrenejském poloostrově. V Granadě budeme obdivovat goticko-renesanční katedrálu s královskou kaplí, ve které jsou pohřbeni nejslavnější španělští katoličtí králové Isabela Kastilská a Fernando Aragonský. Uličkami čtvrti Albaicín vystoupáme ke kostelu San Nicolás, z jehož terasy se nám naskytne úchvatný pohled na celý komplex paláce Alhambra s pevností Alcazába, zahradami Generalife a maurskými paláci. Tuto nádheru si samozřejmě nenecháme ujít, a tak navštívíme slavný Lví dvůr, obklopený soukromými komnatami granadských emírů s nesmírně jemnými a propracovanými dekoracemi. Ze zahrad Generalife, jedinečné nádhery stvořené ze zeleně, vody a bělostí kamene, se podíváme na celé město. Návrat do hotelu Checkin Antequera.

5. den

Snídaně, odjezd na celodenní výlet za „pueblos blancos“ - bílými vesnicemi. Nejdříve pojedeme pohořím Sierra de Ronda do městečka Ronda, kolébky corridy a města Hemingwaye. Ve městě vystavěném nad kaňonem řeky Tajo budeme obdivovat jednu z nejznámějších a nejvýstavnějších arén pro býčí zápasy ve Španělsku s muzeum corridy a říční kaňon s fantastickými výhledy na Rondu. Dále budeme pokračovat cestou bílých vesniček „pueblos blancos“ - navštívíme úchvatné Setenil de las Bodegas, městečko, které vzniklo díky silné erozi řeky Río Guadalporcún, kdy obyvatelé využili impozantních skalních stěn k výstavbě domů, prohlédneme si zajímavou stavbu majestátního kostela Iglesia de la Encarnación, radnici, jeskyně San Román. Odjezd do hotelu na Costa del Sol, ubytování, večeře.

6. den

Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. 
Možnost fakultativního výletu do blízké Málagy – historické centrum města s dominantou katedrály La Manguita, návštěva bodegy s proslaveným vínem málagou, návštěva muzea Pabla Picassa – nezapomeňme, že Málaga je jeho rodným městem...

7. den

Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.

8. den

Snídaně, transfer na letiště v Málaze a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

 • 7 ubytování
 • 7 snídaní
 • 3 večeře na Costa del Sol
 • leteckou přepravu – Praha/ Málaga /Praha
 • letištní taxy a poplatky
 • transfer do/z hotelu
 • dopravu klimatizovaným autokarem během programu
 • vstup do katedrály v Seville
 • vstup do mešity v Córdobě
 • vstup do Alhambry a zahrad Generalife v Granadě
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

vstupy do dalších památkových objektů , místní dopravu, pobytovou taxu, fakultativní služby cca 50 EUR

představení flamenca cca 30 EUR

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme