Španělsko - ANDALUSIE s pobytem u moře | Dovolená IDEAL-TOUR PRAHA 2023

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149

ANDALUSIE s pobytem u moře

Španělsko

14 fotografií
26.8. - 5.9.2023
10 nocí / 11 dní
Polopenze
Letecky
osoba od / zájezd 33 590
Jiný termín
Popis Termíny Destinace Program Hodnocení

Popis

Obecný popis

MÁLAGA • RONDA • GIBRALTAR • CÁDIZ • JÉREZ DE LA FRONTERA • SEVILLA • CÓRDOBA • GRANADA • POBYT U MOŘE NA POBŘEŽÍ COSTA DEL SOL

Ubytování

Ubytování je zajištěno v hotelech *** s polopenzí vždy ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.

Povinné poplatky na místě

Pobytová taxa

Poznámka

Vstup do Alhambry v Granadě nelze garantovat s ohledem na přísnou regulaci návštěv, kterou místní správa pro tuto památku zavedla. Vstup je nutno při přihlášení k zájezdu rezervovat, správní instituce Alhambry si však vyhrazuje právo potvrzení vstupu dva týdny před plánovanou návštěvou. Při nepotvrzení vstupu bude záloha vrácena

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Španělsko

Španělsko je dnes synonymem pro klidnou a kvalitní dovolenou. Je to zejména kvalita služeb, která sem každoročně přivádí tisíce rodin. Vedle stálého slunečného počasí vás nikdy nezklame úrovní stravovacích služeb, a to zejména kvalitou a množstvím jídel nabízených v převážné většině hotelů formou švédských stolů.
Vedle čistých a prostorných pláží zde naleznete mnoho možností jak příjemně a aktivně prožít čas, který věnujete své dovolené. Hlavním důvodem trvalého zájmu o španělská letoviska jsou velmi příznivé ceny, a to jak ubytování promítnuté již do ceny zájezdu, který vám zajistí CK IDEAL-TOUR PRAHA, tak všech ostatních služeb, kterými si zpříjemníte svoji dovolenou. Při plánovaní dovolené věnujte vedle informací o dopravě také pozornost o možnostech nákupu fakultativních výletů do zábavních parků nebo historicky zajímavých míst.
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. den

Odlet z Prahy do Málagy, transfer do hotelu, ubytování na Costa del Sol.

2. den

Snídaně, odjezd do Málagy k prohlídce města (proslulá promenáda města připomínající subtropickou zahradu, historický střed města - římské divadlo, pevnost Alcazaba, katedrála La Manquita), volný program - možnost koupání, ochutnávka vína s občerstvením v některém z místních bodeg, návštěva muzea Pabla Picassa. Návrat do hotelu, odpočinek na pláži, večeře.

3. den

Snídaně, přejezd pohořím Sierra de Ronda do městečka Ronda, jednoho z nejromantičtějších míst Španělska, kolébky koridy a města proslaveného pobytem Ernesta Hemingwaye. Procházka městem - panoramatické výhledy na kaňon Tajo, návštěva býčí arény s muzeem, možnost ochutnat místní vína a tapas. Odjezd do britské kolonie Gibraltar - nejjižnějšího místa evropského kontinentu, vyhlídka z gibraltarské skály na průliv oddělující evropský kontinent od afrického. Navštívíme jeskyni sv. Michala a naši pozornost si nenechají uniknout všudypřítomné gibraltarské opičky. Odjezd k ubytování v hotelu, večeře.

4. den

Snídaně, odjezd k prohlídce Cádizu, zřejmě nejstaršího evropského města založeného již roku 1100 před n. l. Féničany. Obdivovat budeme krásné barokní kostely, malebné fasády domů s typickými ozdobnými balkony, věž Taviru, katedrálu. Volno s možností kratšího koupání na městské pláži, občerstvení či nákupů. Pokračování do města Jérez de la Frontera, proslulého typickým vínem sherry a dalšími vinnými produkty, ale i slavnou španělskou jezdeckou školou. Prohlídka proslulého vinařství Tío Pepe s ochutnávkou. Odjezd k ubytování v hotelu, večeře.

5. den

Snídaně, přesuneme se do Sevilly, hlavního města Andalusie. Navštívíme jedno z nejzajímavějších náměstí Evropy - Španělské náměstí, prohlédneme si pohádkový královský palác Alcázar, sídlo maurských emírů, kastilských a později španělských králů, dokonalou ukázku mudéjarské architektury, mistrovskou kombinaci maurských stavebních technik a katolických symbolů. Volný čas můžeme využít návštěva sevillské katedrály, která ve svých rozlehlých prostorách ukrývá hrob Kryštofa Kolumba a nádherné oltáře ze stříbra a zlata. Úchvatný je pohled na celé město z mohutné katedrální věže La Giralda a jiné pohledy na město nabízí projížďka lodí po řece Guadalquivir. Odjezd k ubytování v hotelu, večeře.

6. den

Snídaně, odjezd k prohlídce Córdoby, křižovatky arabské, židovské a katolické kultury. Přejdeme po starém mostě přes řeku Guadalquivir, navštívíme nejznámější památku města, mešitu La Mezquita, která se zachovala ze španělského středověku a patří k největším na světě, projdeme se uličkami židovského města se synagogou. Ve volném čase budeme mít možnost vychutnat si kulinářské speciality místních restaurací. Přejezd do hotelu v okolí Granady, ubytování, večeře. (Po večeři možnost návštěvy představení tradičního španělského tance flamenca.)

7. den

Snídaně, dnes navštívíme město Granada s goticko - renesanční katedrálou s královskou kaplí, kde jsou pohřbeni nejslavnější španělští katoličtí králové, Isabela Kastilská a Fernando Aragonský. Vystoupáme na starobylou slavnou městskou čtvrť Albaicín s kostelem San Nicolás. Navštívíme slavný a velkolepý soubor paláců Alhambra s pevností Alcazaba, okouzlujícími zahradami Generalife a jedinečnými maurskými paláci. Odjezd k ubytování v hotelu na pobřeží Costa del Sol, večeře.

8. den

Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.

9. den

Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.

10. den

Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.

11. den

Snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště v Málaze a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

 • 10 ubytování
 • 10 snídaní
 • 9 večeří
 • leteckou přepravu – Praha/ Málaga /Praha
 • letištní taxy a poplatky
 • transfer do/z hotelu
 • dopravu klimatizovaným autokarem během programu
 • služby českého průvodce během programu
 • služby technického delegáta na telefonu během pobytu u moře
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.


Cena nezahrnuje

 • vstupy do navštívených objektů, místní dopravu, pobytovou taxu, fakultativní služby cca 90 EUR, 
 • představení flamenca cca 30 EUR
 • Alhambra - záloha na zajištění vstupu a prohlídky  1000 Kč
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme