Španělsko - BARCELONA pro děti a nejen pro ně s pobytem u moře - BUS | Dovolená IDEAL-TOUR PRAHA 2023

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149

BARCELONA pro děti a nejen pro ně s pobytem u moře - BUS

Španělsko

First
Minute
15 fotografií
30.6. - 9.7.2023
7 nocí / 10 dní
Polopenze
Autokarem
- 4 % Ušetříte až 500 Kč
osoba od / zájezd 13 490 12 990
Jiný termín
Popis Termíny Destinace Program Hodnocení

Popis

Obecný popis

Užijte si se svými dětmi krásný den v jednom z největších akvárií v Evropě, navštivte interaktivní kosmické muzeum, pozorujte život amazonského deštného pralesa a zažijte na vlastní kůži zákony a taje fyziky. Nevynechejte také prohlídku stadionu FC Barcelona a ochutnejte typickou španělskou sladkou pochoutku churros!

LA PEDRERA • SAGRADA FAMILIA • LAS GOLONDRINAS • AQUARIUM • LAS RAMBLAS • tržnice LA BOQUERÍA • STADION FC BARCELONA • MUZEUM VĚDY COSMOCAIXA • PARC DE LA CIUTADELLA

Ubytování

Ubytování je zajištěno na pobřeží Costa Brava/Maresme v hotelu *** nedaleko pláže ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Španělsko

Španělsko je dnes synonymem pro klidnou a kvalitní dovolenou. Je to zejména kvalita služeb, která sem každoročně přivádí tisíce rodin. Vedle stálého slunečného počasí vás nikdy nezklame úrovní stravovacích služeb, a to zejména kvalitou a množstvím jídel nabízených v převážné většině hotelů formou švédských stolů.
Vedle čistých a prostorných pláží zde naleznete mnoho možností jak příjemně a aktivně prožít čas, který věnujete své dovolené. Hlavním důvodem trvalého zájmu o španělská letoviska jsou velmi příznivé ceny, a to jak ubytování promítnuté již do ceny zájezdu, který vám zajistí CK IDEAL-TOUR PRAHA, tak všech ostatních služeb, kterými si zpříjemníte svoji dovolenou. Při plánovaní dovolené věnujte vedle informací o dopravě také pozornost o možnostech nákupu fakultativních výletů do zábavních parků nebo historicky zajímavých míst.
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. den
Odjezd z ČR v dopoledních hodinách .

2. den
Příjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme, nedaleko Barcelony, v odpoledních hodinách ubytování, volný program, možnost koupání, večeře.

3. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.

4. den
Snídaně, odjezd do Barcelony. Projdeme se po sportovním barcelonském přístavu a využijeme možnost zajímavé projížďky Las Golondrinas, po této plavbě, kdy uvidíme Barcelonu tak trochu z jiné perspektivy, se půjdeme podívat do jedinečného Aquaria, abychom obdivovali nepřeberné množství vodních živočichů a abychom se trochu báli žraloků při procházce skleněným tunelem. Po tomto zážitku se raději zase budeme držet pevné země a projdeme se nejslavnější barcelonskou ulicí Las Ramblas od památníku Kryštofa Kolumba – s pouličními umělci a živými sochami, ruchem kypící tržnici města La Boquería, volný čas pak můžeme věnovat prohlídce gotické čtvrti či se vydáme na slavný fotbalový stadion jednoho z nejslavnějších klubů světa – FC Barcelona (jedinečné muzeum v útrobách tohoto chrámu fotbalu), návrat do hotelu.

5. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.
*FAKULTATIVNÍ VÝLET MONTSERRAT - odjezd na Montserrat, panoramatická cesta vnitrozemím Katalánska až k vrcholům výrazného montserratského hřebene. Klášter Montserrat – nejvýznamnější poutní místo Katalánska, umístěný uprostřed impozantního národního parku, se nabízí návštěvníkům katalánského pobřeží. Od 13. stol. tvoří Montserrat také jednu ze zastávek poutníků na své cestě do Santiaga de Compostela. Klášter je ochráncem a patronem slavné „Morenety“ (Černé Madony), a je spjat také s činností chlapeckého pěveckého sboru „Escolanía“, který vznikl již ve 13. století. Montserrat je také zvláštní skalní útvar s nejvyšším vrcholem Sant Jeróni (1236 m n. m.) a je i přírodní rezervací s bohatou flórou, která se mění podle zóny a výšky. Areál kláštera tvoří bazilika, kde v apsidě nad hlavním oltářem je uložena soška Černé Madony; malé muzeum se sbírkou archeologických nálezů ze Středního Východu; muzeum s obrazy slavných světových malířů (vedle děl francouzských impresionistů Degase, Moneta, Sisleyho, Pissarra jsou zastoupeni také Dalí, El Greco, Teipolo, Caravaggio). Pro milovníky přírody se nabízí možnost vycházky k poustevně Sant Miquel, procházky po jedné ze dvou křížových cest nebo si vyjet lanovkou na jeden z nejvyšších vrcholů pohoří Sant Joan. Návrat na ubytování

6. den
Snídaně, dnes navštívíme nejpopulárnější muzeum ve městě, alespoň to tvrdí většina barcelonských školáků a nejen oni. Je to Cosmocaixa, muzeum vědy otevřené v roce 2005, které se od svých konkurentů liší tím, že podstatná část jeho stálé expozice je interaktivní a exponátů se doporučuje dotýkat. Spolu s prostory přesahujícími 30.000 m² jde o vůbec největší muzeum v Barceloně, ale také ve Španělsku. Abyste se dostali ke stálé expozici popisující vznik světa a základní fyzikální jevy, musíte sestoupat 5 pater po točité rampě. Na nejnižším podlaží je toho k vidění nejvíce. Nepřehlédnutelnou dominantou stálé expozice je amazonský deštný prales, zaujímající více než 1 km². Za prosklenou plochou můžete sledovat, jak se vám před očima prohánějí nejrůznější druhy ryb, jak se po stromech plazí hadi a v jejich korunách poletují ptáci. To vše za vydatného deště tak, jak je to v Amazonii běžné. Další významnou částí expozice je ukázka sedmi kamenných masívů poskládaných za sebou do tzv. "geologické zdi", která ukazuje, jakým způsobem vznikají horniny. Úžasně se pobavíte a poučíte interaktivními exponáty, kterých je v přízemních prostorách muzea několik desítek. Pomocí nich se můžete přitažlivou formou dozvědět více o principu základních fyzikálních jevů - např. jak funguje gravitace či odstředivá síla, jak se šíří zvuk či světlo v různých prostředích, dozvíte se, proč letadla mohou létat, a spoustu dalších zajímavých věcí. Po tomto zážitku bude možná vhodný čas k k návštěvě osvěžujícího parku La Ciutadella, který vznikl postupně v 19. století a byl obohacen v průběhu barcelonské světové výstavy jezírky, sochami a pavilóny i za účasti ještě mladého Gaudího (v parku na jezírku je možno si vypůjčit loďky a projet se), návrat do hotelu.

7. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.

8. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře.

9. den
Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, v odpoledních hodinách odjezd do ČR.

10. den
Příjezd do ČR v odpoledních hodinch.

Cena zahrnuje

  • 7 ubytování,
  • 7 polopenzí,
  • dopravu luxusním autokarem z/do ČR,
  • dopravu klimatizovaným vlakem či autokarem během programu,
  • služby českého průvodce,
  • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • vstupy, místní dopravu, pobytovou taxu, fakultativní služby cca 80 EUR
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme