Spojené Arabské Emiráty - SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY - OKRUH S POBYTEM U MOŘE | Dovolená MagicBoxes 2021

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY - OKRUH S POBYTEM U MOŘE

Spojené Arabské Emiráty

Zájezd zakoupilo klientů
23 fotografií
16.10. - 23.10.2021
7 nocí / 8 dní
Snídaně
Letecky
osoba od / zájezd 33 490
Jiný termín
Popis Termíny Destinace Program Hodnocení

Popis

Obecný popis

Objevte s námi krásu Spojených Arabských Emirátů, které jsou mekkou luxusu. Navštívíme emiráty Dubaj, Abú Dhabí, Fujairah i emirát Sharjah. Ukážeme vám, co znamená dovolená v Emirátech - mrakodrapy, umělé ostrovy ve tvaru palem, nejluxusnější hotely světa, luxusní obchody, nejvyšší budova Burj Khalifa, ale také prosluněné pláže s bílým horkým pískem, desítky nádherných mešit, vnitrozemí plné jedinečných přírodních scenérií s pohořím Hajjar tzv. "Východní pobřeží", kde se vykoupeme i v Indickém oceánu u Omanského zálivu. Užijte si s námi SAE luxusně a podrobně, odpočívejte a poznávejte! Individuálně budete mít možnost navštívit světovou výstavu EXPO, která se v regionu Blízkého východu koná vůbec poprvé.

Poznávací zájezd do Dubaje s pobytem u moře připravila a provází Ing. Jana Křížová, garance skupiny max. 14 osob

Dubaj - Abú Dhabí – Fujairah – Sharjah

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr

Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Spojené Arabské Emiráty

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

1. den
Odlet z Prahy ve večerních hodinách s průvodcem do Dubaje.

2. den
Transfer na hotel, ubytování, snídaně. Po zbytek dne odpočinek, pobyt u moře a relaxace na pláži hotelového resortu, kde si vaši dovolenou užijete.

3. den
Návštěva DUBAJE. Prohlídka staré části - palác vládnoucího šejka, Dubajské muzeum a pevnost Al Fahidi ze 17. stol., historické centrum Bastakia s unikátními větrnými věžemi, pokračujeme k zátoce Dubai Creek, přeplavíme se dřevěnou lodí "Abra" do části Deira, navštívíme největší arabský trh s výběrem zlata, perel i tradičních výrobků a koření. Po návratu pobyt u moře.

4. den
Pobyt u moře nebo variantně fakult. výlet do největšího, nejbohatšího a nejoblíbenějšího emirátu ABÚ DHABÍ, hlavní město SAE. Projížďka po ostrově Yas, zde se nachází proslulá závodní dráha Marina Yas a slavný zábavní park Ferrari World. Prohlídka Abu Dhabi se všemi nejzajímavějšími místy - nábřeží „Corniche“ - 8 km dlouhá ulice na pobřeží, nádherná bílá pevnost, poloostrov Breakwater s fotogenickým pohledem na celé Abu Dhabi, luxusní hotel Emirates Palace, Prezidentský palác aj. Největším zážitkem bude ale jistě návštěva obrovské mešity šejka Zayeeda, jejíž interiéry jsou zdobené krásnými lustry, drahými kameny i koberci, a které se díky jejímu vzhledu přezdívá „Tadž Mahal“ (cena cca 50 €, dle počtu účastníků).

5. den
Celodenní výlet do vnitrozemí SAE, přes pohoří Hajjar, do oblasti zvané "Východní pobřeží" do emirátu FUJAIRAH, který jako jediný leží na pobřeží Indického oceánu u Omanského zálivu a na rozdíl od ostatních pouštních emirátů je Fujairah výjimečný svým úzkým pobřežním pásem na okraji horského terénu a je plný jedinečných přírodních scenérií. Cestou zastávka na trhu s koberci a ovocem. Podíváme do hlavního města a Muzea arabské kultury se skanzenem. V případě zájmu fakultativně oběd a koupání v Indickém oceánu. Prohlédneme si nejstarší mešitu v Badiyah, známou jako „Ottoman Mosque“, unikátní svým designem čtyř malých kopulí podepřených hlavním centrálním pilířem. Z blízkého kopce vyhlídka na dvě strážní věže a farmy zemědělců s horami v pozadí.

6. den
Pobyt u moře, individuálně procházky emirátem SHARJAH, popř. návštěva Akvária či skvělého Muzea islámské civilizace nebo cesta za nákupy do Dubaje. Fakultativně s průvodcem možnost výletu do "zahradního města" AL AIN, které je zároveň druhým největším městem emirátu Abú Dhabí i největší oázou v zemi. Vedle několika středověkých pevností nabízí město i jedinečné prehistorické lokality zapsané na seznamu UNESCO. Návštěva archeologického parku Hili se zbytky pravěkých hrobek, prohlídka historické šejkovi rezidence či středověké pevnosti Al Jahili, procházka oázou aj. Na závěr výjezd na horu Jebel Hafeet (1249 m n. m.) oddělující SAE od Ománu. (cena cca 50 €, dle počtu účastníků).

7. den
Druhá část programu v DUBAJI. Navštívíme všechna nejzajímavější místa moderní Dubaje – centrum Sheikh Zayed Road s nejslavnějšími mrakodrapy, vč. nejvyšší stavby světa – věže Burj Khalifa - možnost vyhlídky ze 124. patra, nádherný panoramatický výhled na celou Dubaj. Zastavíme se na nákupy v obchodním centru Mall of the Emirates, kde uvidíme i slavné lyžařské centrum Ski Dubai. Vlakem projedeme až na konec uměle vybudovaného palmového ostrova Palm Jumeirah s výhledem na slavný hotel Atlantis. Nevynecháme ani zastávku u symbolu města, proslulého „sedmi hvězdičkového“ hotelu Burj al Arab. Jako v pohádkách tisíce a jedné noci se budeme cítit během procházky hotelovým komplexem Madinat Jumeirah, kterému se díky jeho nádherným zahradám protkanými kanály přezdívá „dubajské Benátky“. Krátká zastávka v rezidenční čtvrti Dubai Marina se stovkami nejrozmanitějších mrakodrapů či u mešity Blue Mosque. Zbytek odpoledne strávíme v největším obchodním domě světa Dubai Mall s obřím akváriem i slavnou fontánou a po setmění absolvujeme projížďku osvětleným městem.

8. den
Individuální volno, pobyt u moře a dle let. řádu transfer na letiště, odlet z Dubaje do Prahy.

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha,
 • letištní taxy, transfery z/na hotel,
 • kabinové a odbavené zavazadlo dle podmínek let. společnosti,
 • dopravu minibusem,
 • 6x ubytování v hotelu**** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím a balkonem,
 • pobytovou taxu,
 • 7x snídani,
 • místního průvodce,
 • průvodce CK,
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • vstupné, fakult. výlety,
 • příplatek 1lůžk. pokoj 8900 Kč,
 • příplatek 6x večeře v hotelu 2490 Kč,
 • příplatek vyhlídka Burj Al Khalifa 1700 Kč - nutná rezervace předem v CK
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme