Španělsko - Kanárské ostrovy - CHECKIN BUNGALOWS ATLANTIDA | Dovolená IDEAL-TOUR PRAHA 2023

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149

CHECKIN BUNGALOWS ATLANTIDA

Španělsko

Kanárské ostrovy

Zájezd zakoupilo klientů
29 fotografií
27.2. - 6.3.2023
7 nocí / 8 dní
Vlastní stravování
Letecky
osoba od / zájezd 23 990
Jiný termín
Popis Termíny Destinace Hodnocení

Popis

Obecný popis

Checkin Bungalows Atlántida Complex se nachází na skvělém místě, 5 minut od nejbližší pláže a nedaleko nákupních možností a nočního života v letovisku Los Cristianos. Plně vybavené apartmány a areál se 3 bazény, minigolfem, tenisovými kurty jsou ideálním místem pro strávení několika relaxačních dní s rodinou na jihu Tenerife.

Poloha

Komplex patrových vilek na jihu ostrova v klidné části letoviska Los Cristianos cca 17 km od letiště. Centrum s krásným přístavem a množstvím nákupních a zábavních možností je vzdáleno cca 500 m. Rušné letovisko Playa de Las Américas s mnoha možnostmi zábavy cca 3 km. Autobusová zastávka je cca 700 m od hotelu.

Pláž

Písečná pláž Playa de Los Cristianos se nachází cca 950 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení

Hotel nabízí vstupní halu s recepcí a lobby barem, hlavní bufetovou restauraci, bar u bazénu, 3 bazény (2 z nich v zimních měsících vyhřívané), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, wifi ve společných prostorách hotelu. Hotel akceptuje domácí zvířata za poplatek.

Ubytování

Apartmán – 1+1 Standard
Apartmány (35 m2) s obývacím pokojem s TV a rozkládací pohovkou, plně vybaveným kuchyňským koutem se sklokeramickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, kávovarem a toustovačem. Má koupelnu se sprchou, WC a fénem (na vyžádání a za depozit 10€), samostatnou ložnici a 12 m2 balkon s posezením. Trezor na pokoji za poplatek 3 €/den.
Maximální obsazenost  – 2 dospělé osoby a 2 děti (max. věk 11,99) nebo 3 dospělé osoby a 1 dítě (max. věk 11,99).

Apartmán – 1+1 Superior
Apartmán o velikosti 35 m2, který je kompletně vybavený, aby nabídl našim zákazníkům lepší pohodlí. Má obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a rozkládací pohovkou. Kuchyň je vybavena sklokeramickým sporákem, mikrovlnnou troubou a lednicí, rychlovarnou konvicí, toustovačem a kávovarem. Kromě toho má zrekonstruovanou koupelnu se sprchou, WC a fénem (na vyžádání a za depozit 10€), samostatnou ložnici a balkon o rozloze 12 m2 s posezením. Trezor na pokoji za poplatek 3 €/den.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (max. věk 11,99) nebo 3 dospělé osoby.

Apartmán 1+1 Premium
Apartmány (37 m2) s obývacím pokojem s TV a rozkládací pohovkou, klimatizací, plně vybaveným kuchyňským koutem se sklokeramickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, kávovarem a toustovačem. Má koupelnu se sprchou, WC a fénem (na vyžádání a za depozit 10€), samostatnou ložnici a balkon o rozloze 20 m2 s posezením, lehátky a slunečníkem. Trezor zdarma. Pozdní check-out zdarma na vyžádání.
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (max. věk 11,99) nebo 3 dospělé osoby.

Apartmán – 2+1 Standard
Apartmány (43m2) vybavené dvěma samostatnými ložnicemi, 1 s manželskou postelí nebo dvěma lůžky a další se dvěma samostatnými postelemi. Nachází se v přízemí a má obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a rozkládací pohovkou, plně vybavený kuchyňský kout se sklokeramickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, kávovarem a toustovačem. Má koupelnu se sprchou, WC a fénem (na vyžádání a za depozit 10€) a terasu o rozloze 12 m2 s posezením.
Minimální obsazenost - 3 dospělé osoby.
Maximální obsazenost – 4 dospělé osoby a 2 děti (max. věk 11,99) nebo 5 dospělých osob.

Stravování

Bez stravy s možností doobjednání snídaní, polopenze, plné penze nebo all inclusive.
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, zmrzlina pro děti, místní nealkoholické a alkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem. Hotel vyžaduje depozit 10€ na osobu.

Sport a zábava

Minigolf, minibasket a stolní tenis zdarma.
Za poplatek posilovna, squash, tenis, půjčovna kol za poplatek

Pro děti

miniclub pro děti ve věku 3-12 let, dětské hřiště

Doplňující informace

Z důvodu zpřísněných hygienických opatření mohou být některé služby hotelu nedostupné.

Povinné poplatky na místě

Hotel vyžaduje depozit v hotovosti nebo finanční prostředky blokuje na kreditní kartě. V případě nevyčerpání služeb ve výši depozitu se prostředky vracejí, resp. se uvolňuje blokování prostředků na kreditní kartě. Výška depozitu je 100€ na osobu.

Cestovní pojištění

KOMPLEXNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - spolu se zájezdem Vám nabízíme komplexní cestovní pojištění, které je produktem České podnikatelské pojišťovny, a.s. Pojištění je příplatkem k základní ceně zájezdu a zahrnuje: pojištění léčebných výloh, pojištění zavazadel, pojištění následky úrazu, pojištění odpovědnosti za škody, pojištění stornopoplatků. Více informací na www.idealtour.cz, nebo na vyžádání u svého prodejce. Sjednáním pojištění vzniká smluvní vztah mezi Vámi a pojišťovnou, informujte se proto na podrobné podmínky svého pojištění.
Pojištění storna
Stejně jako v minulých letech Vám nabízíme v rámci komplexního cestovního pojištění také velmi výhodné pojištění stornopoplatků. Toto pojištění Vám kryje 80% stornopoplatků (dle Vámi zvoleného max. plnění) v případě, pokud Vaše jednostranné odstoupení od Smlouvy o zájezdu je prokazatelně zapříčiněno nenadálou nemocí nebo dalšími důvody specifikovanými přesně v pojistných podmínkách.
Při výběru svého pojištění doporučujeme zejména zvážit položku "maximální plnění" ve vztahu k ceně zájezdu, aby při případném uskutečnění storna zájezdu bylo touto pojistkou kryto tak, jak si přestavujete.

Storno pojištění
cestovní pojištění vč. storna (max. plnění 15 000 Kč) cena zájezdu do 18 750 Kč
cestovní pojištění vč. storna (max. plnění 30 000 Kč) cena zájezdu do 37 500 Kč
cestovní pojištění vč. storna (max. plnění 50 000 Kč) cena zájezdu do 62 500 Kč

Letecky

Cena zahrnuje

  • 7×, 10x, 11x ubytování
  • stravu dle výběru
  • leteckou přepravu Praha/Tenerife/Praha
  • transfer do/z hotelu
  • technický delegát na telefonu
  • pojištění CK podle zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu
Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Program

Po - Pá 9 - 18 hod +420 224 942 149
Zájezd prohlíží klientů
Zájezd zakoupilo klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Vyhledávací filtr